Дрон DJI Mavic 3 – технічні характеристики, ціна, комплектація

Дрон DJI Mavic 3 – це квадрокоптер, в можливості якого входить здійснення високоякісної фото-зйомки або надання відео в режимі реального часу. Розробка китайських винахідників безпілотний літальний апарат DJI Mavic 3 зовсім нещодавно підкорила Еверест, а альпіністи отримали чудові фото віддалених місцевостей з висоти 9 000 м.

DJI Mavic 3

DJI Mavic 3 застосовують для отримання якісної інформації в вигляді фото та відео кадрів. Його було створено для забезпечення вимог пошуковців під час проведення рятувальних операцій, ліквідації стихійних лих та здійснення гасіння складних пожеж. За своїми характеристиками DJI Mavic 3 в змозі виконувати зйомку в темний час доби, застосовуючи тепловізійну камеру. Тож, квадрокоптер DJI Mavic 3 має достатньо високий рівень технічних характеристик і цілком забезпечить вимоги військових під час проведення розвідувальних операцій. Існує інформація, що наші Збройні сили вже переобладнали один з дронів компанії DJI і використовують його, як ударний безпілотник. В цій статті спробуємо висвітлити особливості і основні характеристики квадрокоптеру DJI Mavic 3, його вантажопід’ємність і модель, що використовує під час роботи тепловізор, системи скидання вантажу та особливості камери.

Загальні відомості про Mavic 3

DJI Mavic 3 – було створено для отримання високоякісних фото-, відео знімків в віддалених місцевостях. Його корпус легкий, а простота в використанні робить квадрокоптер DJI Mavic 3 найпопулярнішим дроном в лінійці безпілотних літальних апаратів такого типу.

Квадрокоптер DJI Mavic 3

Однією з останніх розробок китайської компанії DJI стала серія квадрокоптерів DJI Mavic 3, що отримала додаткову назву Enterprise series. Ці дрони відносяться до комерційних літальних апаратів, що можуть бути задіяні під час виконання розвідувальних операцій різної складності, в тому числі і в темний час доби. Характеристики DJI Mavic 3 забезпечують компактність і портативність корпусу, ширококутну камеру 4/3 CMOS, збільшення отриманого зображення до 56 разів, наявність тепловізора з розширенням 640х512 px.

Технічні характеристики

Розглянемо 2 основні моделі квадрокоптерів DJI Mavic 3:

  1. DJI Mavic 3Т.
  2. DJI Mavic 3Е.

Різниця в цих моделях полягає в можливостях камери та в наявності тепловізійної складової.

Модель DJI Mavic 3 Е має камеру в 20 МП, механічний затвор та широкутну лінзу 4/3 CMOS, фокусна відстань складає 162 мм 12 МП, а збільшення 56 кратне. Механічний затвор забезпечує чітку зйомку та запобігає розмиттю знімків під час руху квадрокоптеру. Виконується зйомка зі швидкістю 0,7 секунди. Також, ця модель здійснює якісні знімки в режимі слабкого, недостатнього освітлення, що за допомогою використання великого розміру пікселів, а саме 3,3 мкм в інтелектуальному режимі забезпечує якісну картинку.

Модель DJI Mavic 3 Т має фокусну відстань під час застосування ширококутної лінзи в 24 мм 48 МП. В можливості зуму входить збільшення в 56 разів з фокусною відстанню 162 мм 12 МП. Ця модель застосовується з тепловізійною камерою DFOV 61 º з фокусною відстанню 40 мм, роздільна здатність 640х512. Тепловізійна камера вимірює температуру в точці або області, виконує оповіщення та генерує кольорові палітри для швидкого реагування під час пошуку цілі.

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly

Однією з важливих технічних характеристик квадрокоптеру DJI Mavic 3 є тривалість польоту, ця складова в обох моделях 45 хвилин. Для кращого зв’язку дрон DJI Mavic 3 обладнано чотирма антенами. Цікава функція квадрокоптеру DJI Mavic 3 Advanced RTH, що проводить розрахунок зворотнього маршруту та полегшує роботу оператора і завчасно заощаджує ресурс батареї дрону. Функція APAS 5.0 дозволяє змінювати курс в автоматичному режимі, що забезпечує долання перешкод. Ємність акумулятора квадрокоптеру DJI Mavic 3 складає 5000 мА год, зарядку можливо виконувати від автомобілю.

Вартість

Вартість квадрокоптеру DJI Mavic 3 залежить від його моделі. Тож, за варіант DJI Mavic 3 Е з 20 МП ширококутною камерою з 4/3 CMOS і телекамерою для забезпечення потужних можливостей зображення коштує 3149 євро. Тепловізійна модель DJI Mavic 3 Т, що оснащена 48 МП ширококутною камерою з 1/2-дюймовим CMOS, телекамерою та тепловізійною камерою для створення теплового зображення можна купити за 4919 євро. Це вартість за квадрокоптер DJI Mavic 3 без урахування додаткової системи скидання вантажу.

Додаткове обладнання

Після виходу квадрокоптеру DJI Mavic 3 з’явилось багато пропозицій, щодо дообладнання його системами скидання вантажу, що робить його можливості ширше і дає змогу використовувати дрон в якості ударної зброї або надає йому функції доставки ліків в складні місцевості. Система скидання вантажу забезпечує можливість взяти на борт близько 500 г вибухівки. Також, система обладнана своєрідним шасі висотою близько 25 мм, що може бути використана під час посадки дрону DJI Mavic 3 на нерівну поверхню, ґрунт, тощо. Ще, особливістю системи є наявність підсвічування, що доцільно буде використовувати під час посадки вночі. Вартість такої системи StarLS близько 2400 гривень.

камера мавіка

Тепловізор входить в одну з функцій моделі DJI Mavic 3 Т. Теплове зображення виконується за допомогою камери DFOV 61 º з фокусною відстанню 40 мм, роздільна здатність 640х512.

https://www.youtube.com/watch?v=PJ1zI08f3x8

Натисніть, щоб оцінити нашу статтю!
[Загалом оцінок: 5 Середня: 4]

Супротив
Додати коментар