Безпілотник Mallow Aeronautics T150: відомі характеристики, вартість

«Mallow T150» – це безпілотний вантажний летальний апарат, який було розроблено британським інженером на ім’я Кріс Маллой, з метою забезпечення логістичних потреб Королівської морської піхоти. Сфера застосування безпілотника – це доставка військових вантажів, боєприпасів та амуніції на бойові позиції. Розробка цього комплексу належить компанії «Mallow Aeronautics» Великобританія, засновником якої і був Кріс Маллой.

«Mallow Aeronautics T150» застосовують для постачання термінового вантажу на лінію фронту. За своїми характеристиками «Mallow T150» в змозі доставити вантаж навіть не виконуючи посадки на місцевості. В військовий час застосування такої техніки є необхідною складовою створення підтримки важкодоступних районів на лінії фронту. В цій статті спробуємо висвітлити особливості і основні характеристики такого безпілотного вантажного літального апарату.

Mallow Aeronautics T150

Загальні відомості про «Mallow T150»

«Mallow Aeronautics T150» – було створено для проведення доставки різних видів вантажу (боєприпаси, амуніція) під час ведення бойових дій в складних погодних умовах. Розробники створили його компактним і багатофункціональним. Цей безпілотний літальний апарат складається в спеціальний чохол, а для його запуску в повітря достатньо однієї людини. «Mallow T150» є унікальним зразком летального озброєння Короліської морської піхоти армії Великої Британії.Безпілотник T150

Після проведених екстремальних випробувань, «Mallow T150» бездоганно зарекомендував себе в складних погодних умовах під час арктичного або морського вітру і низької температури, також при високих температурах в пустелі. Технічні характеристики такого безпілотного літального апарату забезпечили безвідмовну роботу на різних температурах навколишнього середовища.

Технічні характеристики «Mallow Aeronautics T150»

Цей авіаційний комплекс має систему автономного пілотування. В конструкцію «Mallow T150» входять 8 пропелерів і відповідно 8 електродвигунів. Максимальне навантаження квадрокоптера складає 68 кг, що позначено в маркуванні назви, так як 68 кг це і є 150 фунтів умовного вантажу.

Вони стійкі до виконання польотів при дощовій і вітряній погоді і можуть задовільнити потреби військових на відстанях до 70 км. В умовах ведення війни це значно полегшить виконання бойових завдань у встановлені терміни, також ця процедура виключить застосування додаткової автомобільної техніки, яка в цей час може бути задіяна в вирішенні інших військових задач. Використання квардрокоптерів «Mallow T150» в умовах ведення військових операцій забезпечує швидку логістичну систему отримання вантажів.

Mallow Aeronautics T150 запакований

«Mallow Aeronautics T150» розвиває крейсерну швидкість до 48 км/год. Цей БПЛА здатен переміщувати військовий вантаж на відстані до 70 км. Час безперервного польоту безпілотника складає 36 хвилин. Отримання необхідного військового обладнання або амуніцій на бойових позиціях стає можливим менше ніж за годину після запиту.

Завдяки розподіленій електричній тязі і можливості резервування, наявності 8 двигунів і 8 пропелерів – він здатний виконати бойове завдання і здійснити посадку навіть, якщо один з пропелерів або двигунів отримає ушкодження.

запакований Mallow Aeronautics T150 в порівнянні з людиною

Керування комплексом цієї моделі «Mallow T150» здійснюється з ноутбука, за допомогою мапи виконується визначення маршруту польоту безпілотника та встановлення координат точки доставки військового вантажу.

Вартість

Наразі інформації, щодо вартості безпілотної вантажної системи «Mallow Aeronautics T150» в відкритому доступі немає. Так, прем’єр – міністр Великої Британії Борис Джонсон анонсував виділення таких безпілотних летальних апаратів, як однієї з частин нового пакету військової допомоги Україні. Загальна сума такого пакету складатиме 300 млн фунтів стерлінгів.

Порівняння з аналогами

Компанія «Mallow Aeronautics» створила аналогічні моделі «Mallow T150», забезпечивши різну вантажопійомність так, що лінійку таких БПЛА корисно мати на озброєнні і Україні. Вантажні безпілотні апарати з маркуванням Т80 мають здатність перевозити вантаж вагою від 30 до 55 кг, також є розробки більш вантажопід’ємних моделей квадрокоптерів: Т-400 – борт яких може вмістити рекордну кількість вантажу – до 180 кг.

Підсумки

В рамках надання військової допомоги від Великої Британії для потреб Збройних Сил України під час проведення військових дій, що виникли внаслідок вторгнення на територію держави російської армії, було анонсовано отримання «Mallow Aeronautics T150».

На теперішній час застосування таких безпілотних летальних апаратів українськими військовими ще попереду. Поставка цих БПЛА добре б задовільнила потреби в термінових доставках вантажів на лінії ведення бойових дій під час російсько-української війни. Така допомога створюватиме ідеальну логістичну систему отримання вантажів в самих важкодоступних районах. Під час надання на озброєння «Mallow Aeronautics T150» питання перевезення невеликих вантажів в складні райони на лінії фронту вирішуватиметься без участі водія і автомобіля, подібні доставки можна буде забезпечити при складних погодних умовах. Наразі основні деталі невідомі, але стаття ще буде оновлюватись, тож чекаємо на позитивні зміни в цьому напрямку.

Натисніть, щоб оцінити нашу статтю!
[Загалом оцінок: 1 Середня: 5]

Супротив
Додати коментар